Biustonosze Asteria

Jest to zestaw, którego zakup zajął mi trochę czasu. Nie jestem pewna dlaczego, bo był on wysoko na mojej liście życzeń. Miała to być tańsza, lepiej dopasowana wersja Bordelle, biustonosza, który pokazywałam światu w prześwitujących topach i sukienkach z niskimi plecami. W końcu zdecydowałam się i zamówiłam ten zestaw w ASOS, kiedy był na wyprzedaży. Biustonosz kupiłam w rozmiarze 32E, a majtki w rozmiarze 8 AU. Bardzo chciałam dopasowane szelki, ale nie zdecydowałam się na nie, ponieważ myślałam, że nie będą wystarczająco mocne, aby pozostać na miejscu przez cały dzień. Biustonosz kosztował 22 funty, a majtki 11 funtów. Kiedy dotarły do mnie, od razu wiedziałam, że zamówiłam zły rozmiar biustonosza.

Komu się przydaje Stroje kąpielowe

Miseczki wyglądały na ogromne. Spędziłam 2 dni próbując zdecydować, jaki rozmiar zamówić i wybrałam zły! W rzeczywistości nosiłam 32E przez jeden dzień i dopasowanie było w porządku, ale bardziej po prostu estetycznie nie podobał mi się wygląd pomarszczonych miseczek. Wróciłam więc do ASOS i zamówiłam 32dd. Nowy rozmiar pasował o wiele lepiej, ale nadal jest trochę zmarszczek na moim mniejszym cycku. To zawsze będzie problem do pewnego stopnia dla większości ludzi, ponieważ każdy ma różne severitys asymetrii biustonosz do karmienia . Bluebella MORE ma zakres rozmiarów zaczynający się od 32DD-38G i 8-18 w figach. Podczas gdy jest to imponujący zakres rozmiarów dla ich pierwszego foray do pełniejszego rynku biustu, chciałbym, że mieli włączone co najmniej 30 zespołu i co byłoby jeszcze lepiej jest 28 i 40.

Komu polecamy Stroje kąpielowe

Rozumiem, dlaczego nie mają / nie mogą, ale to nie powstrzymuje mnie od chęci! 32DD pasuje OK. Dodatkowe ramiączka, które dodają temu biustonoszowi uroku, dobrze trzymają go na miejscu w porównaniu do zwykłego biustonosza z dwoma ramiączkami w tym samym rozmiarze Stroje kąpielowe . Sieć ramiączek zapobiega przesuwaniu się biustonosza w ciągu dnia, a 3 rzędy i 3 kolumny haftek sprawiają, że biustonosz jest bezpieczny, ale nie nieporęczny.

Wystrzegaj się tych błędów o Stroje kąpielowe

Podczas gdy opaska jest dla mnie zbyt duża, aby mogła być naprawdę podtrzymująca, ciężar jest rozłożony równomiernie na 8 małych gumek na ramionach, które zastępują tradycyjne, grubsze dwie. Ciężar jest rozłożony bez dodawania zbyt dużego nacisku na jedno konkretne miejsce. Dzięki temu biustonosz wygląda całkiem nieźle, co jest jego główną funkcją - ma być modny. Miseczki składają się z 3 części z dwoma warstwami siateczki. Podczas gdy ten styl daje delikatne uniesienie i kształt, jakość wykończenia nie spełnia swojej roli.

Szczegółowe dane Stroje kąpielowe

Na biustonoszu i majtkach znajduje się kilka luźnych nitek, jak również złoty detal O, który został krzywo przyszyta. Jest to problem, który może się pojawić, gdy dbałość o szczegóły nie jest zbyt wysoka. Koszt tego biustonosza jest dość rozsądny i byłoby nieuczciwe oczekiwać perfekcji od produktu, który kosztuje tyle samo, co moja kolacja. Nie ma nic funkcjonalnie złego w tym biustonoszu, ale to stawia pod znakiem zapytania trwałość każdego elementu. Uważam, że majtki Asteria są zgodne z rozmiarem i niezwykle wygodne.

Biznesowe zastosowania Stroje kąpielowe

Spodziewałam się, że gumki będą bardziej wpijać się w moje biodra, ale wydają się być całkiem idealne. Byłam zaskoczona, że nie miałam żadnego VPL podczas noszenia tych majtek z dżinsami. Zazwyczaj krawędź majtek jest dość gruba i twarda, dlatego najczęściej wybieram stringi, gdy są dostępne, ale te majtki są zupełnie odwrotne. Nawet zapominam, że mam je na sobie, a tego nie można powiedzieć o wielu majtkach, które są częścią dopasowanego zestawu.

Zaprzyjaznione strony:

Bielizna damska

Stroje kąpielowe

This blog post is actually just a Google Doc! Create your own blog with Google Docs, in less than a minute.