RECENZJA BIUSTONOSZA CIĄŻOWEGO XPANDA

Rano byłam bardzo podekscytowana - listonosz dostarczył mi mój pierwszy biustonosz do recenzji! Było to dość cudowne, ponieważ bardzo denerwowało mnie to, że musiałam jak najszybciej umyć i wysuszyć mój biustonosz Bravado i nie mogłam wyjść z domu, dopóki nie założyłam go z powrotem! Byłam więc bardzo zadowolona, gdy otrzymałam biustonosz Xpanda - ""najwyższy komfort dla karmiącej matki"". Rozmiar i dopasowanie Zanim dotarł do mnie biustonosz, obejrzałam go na ich stronie internetowej i jedną z pierwszych rzeczy, na które zwróciłam uwagę, był przewodnik po rozmiarach. W przeciwieństwie do wielu innych miejsc, rozmiar opaski jest faktycznym pomiarem, który się mierzy, a jak mówi BCLC w swoim filmie o dopasowaniu, rozmiar miseczki jest wynikiem odjęcia pomiaru opaski od pomiaru miseczki. Ustaliłam, że mam rozmiar 32DD/E (co jest sporą zmianą w porównaniu z moim poprzednim stanem 32C!) i byłam bardzo zadowolona, kiedy biustonosz dotarł na miejsce i okazało się, że pasuje idealnie Biustonosze push up . Cechy szczególne Bardzo podobają mi się wszystkie możliwości regulacji tego biustonosza. Został on specjalnie zaprojektowany, aby rosnąć wraz z Tobą w czasie ciąży i z ciągle zmieniającym się rozmiarem piersi po porodzie. Ma nie tylko trzy ustawienia haftek na opasce, ale także naprawdę sprytną regulację haftek na obu miseczkach, dzięki czemu rozmiar miseczki można zwiększyć o całą miarę Biustonosze .

do czego służy Biustonosze

Najlepsze jest to, że możesz powiększyć jedną stronę bez dotykania drugiej (naprawdę przydatne, gdy karmisz piersią i dziecko postanowiło opróżnić jedną stronę, a druga pozostała pełna!) i że możesz to zrobić nadal nosząc biustonosz. Pozwala on również na samodzielne regulowanie ramiączek, ponieważ przesuwne zapięcie znajduje się z przodu ramiączka, a nie z tyłu - co jest genialne, pozwalając na dalsze dopasowanie bez konieczności zdejmowania i ponownego zakładania. Styl i design Xpanda jest dostępna w jednym stylu i kolorze: bez drutów, z białej bawełny, z pięknym turkusowo-zielonym wykończeniem i kokardką w górnej części brzegów.

Czy potrzebujesz Biustonosze

Bawełna jest przyjemnie miękka i z pewnością zapewni Ci chłód latem. Minusy ...

Daj sobie doradzić w sprawie Biustonosze

Jedyny problem, jaki mam z tym stylem, to szwy obecne w miseczkach. Rozumiem, że te szwy są obecne, aby dać lepszy poziom wsparcia (ważne dla powiększającego się biustu) jednak naprawdę sprawiają, że swędzi mnie! Niektóre dni są gorsze niż inne, ale jeśli mam naprawdę czuły dzień z piersiami, po prostu nie mogę znieść tych szwów w pobliżu mnie. Rozwiązanie! Top Tip ...

Mocne strony Biustonosze

Aby to obejść, kupiłem kilka pięknych wkładek ImseVimse 100% bawełny organicznej, które można prać, z genialnej strony BabiPur.

Możliwości wykorzystania Biustonosze

Używanie ich z Xpandą rozwiązuje mój swędzący problem!

Zaprzyjaznione strony:

Bielizna wyszczuplająca

Szlafrok damski

This blog post is actually just a Google Doc! Create your own blog with Google Docs, in less than a minute.