Simone Perele

Simone Perele to nazwa, którą wszyscy znają w branży bieliźniarskiej. Nie z powodu nowych, śmiałych projektów czy wysokobudżetowych kampanii reklamowych, ale dlatego, że od ponad 60 lat po cichu robi swoje. Ta rodzinna firma rozpoczęła działalność w 1948 roku, a celem jej marki było połączenie komfortu i piękna. Ta międzynarodowa marka rosła w siłę i stała się podstawą we wszystkich dobrych domach towarowych i butikach z bielizną na całym świecie. Do tego stopnia, że mówi się, iż co minutę sprzedaje się jeden biustonosz Andora na całym świecie! Kluczem do jej sukcesu jest to, że bielizna ta jest przeznaczona dla codziennej kobiety, kogoś, kto skupia się na dobrze dopasowanych ubraniach, które bezproblemowo działają pod ubraniem. Choć jest to bielizna, którą można nosić na co dzień, to w żadnym wypadku nie jest ona nudna. Moje pierwsze wrażenie na temat tej marki było właśnie takie, zbyt beżowe i zbyt wiele t-shirtowych biustonoszy jak na mój gust. Szkoda, że trzymałam się tego wrażenia tak długo, bo wiele mnie ominęło.

Czym zastąpić Bielizna duże rozmiary

Kiedy po raz pierwszy znalazłam Simone Perele, było to w David Jones.

Mamy dobre wieści o Bielizna duże rozmiary

Na tym etapie nie była to koncesja, więc nie miała kontroli nad tym, jakie produkty są zamawiane i mniejszy nacisk kładziono na odpowiedni personel. Była tam obecna (to jedyna koncesja na bieliznę we wszystkich sklepach David Jones), ale bez duszy. Znałam tę markę, ale nigdy nie próbowałam. Simone Perele nie ma w szafach wielu bieliźnianych nałogowców, jest często pomijana. Zaskoczyło mnie, że niektórzy moi znajomi żyją w Simone Perele i nic nie wiedzą/nie interesują się bielizną. W zasadzie byłam tak zaskoczona, że pomyślałam, że lepiej spróbować samemu Stroje kąpielowe . Na szczęście w mojej pracy miałam okazję uczestniczyć w warsztatach świadomości marki, które były częścią przeprowadzki firmy do koncesji w David Jones. Wspaniale było dowiedzieć się o różnych produktach i zakresach rozmiarów, jak również o historii marki. Mogłam przymierzyć kilka różnych modeli biustonoszy, zanim zdecydowałam, który z nich zabierze ze sobą do domu. W Simone Perele noszę rozmiar 8E, ponieważ jest to najmniejszy rozmiar pleców, jaki mają w ofercie. Robią oni również tylko pojedyncze rozmiary miseczek, więc najlepiej udać się do lokalnego David Jones lub butiku z bielizną, który posiada SP i odpowiednio dopasować, ponieważ Twój rozmiar może się różnić od innych marek.

Komu się przydaje Bielizna duże rozmiary

Ta sesja również dotyczyła odpowiedniego dopasowania, ale zepsułam im zabawę znając od razu mój rozmiar! Warto zauważyć, że mój rozmiar stanika waha się dość znacznie, więc zamówiłam go w rozmiarze, który pasowałby na mnie podczas moich mniejszych dni Bielizna duże rozmiary . Możesz zobaczyć, jak detale i kontrastujące materiały naprawdę się wyróżniają, nawet na tak stonowanym kolorze jak antracyt. Stanik, na który się ostatecznie zdecydowałam, to Amour 3D plunge w kolorze Anthracite.

Komu zaufac gdy musimy uzyc Bielizna duże rozmiary

Wybrałam ten biustonosz przede wszystkim dlatego, że był jednym z niewielu dostępnych w moim rozmiarze i jako jedyny w tym rozmiarze miał w kolekcji szelki. Bardzo skusił mnie nowy biustonosz bez ramiączek. Był to najwygodniejszy biustonosz bez ramiączek, jaki kiedykolwiek przymierzałam, ale mój umysł skupił się na Amour. Pewnie zastanawiacie się, co oznacza 3D? Cóż, choć ten biustonosz wygląda jak uformowana miseczka, nie jest nią. Miseczka wykonana jest z dwóch kawałków pianki dystansowej, które zostały zszyte razem. Rezultatem zastosowania tej metody i rodzaju materiału jest superlekki biustonosz, oddychający (niezbędny, aby uniknąć spoconych cycków latem w Australii), a także wystarczające pokrycie, aby uniknąć sytuacji, w których sutki są widoczne, bez zwiększania objętości. Aby upiększyć ten biustonosz, po zewnętrznej stronie miseczek zastosowano koronkę typu leavers. Powodem umieszczenia koronki w tym miejscu jest to, że nie wpływa ona negatywnie na funkcjonalność t-shirtów, które nadal gładko układają się pod ubraniem, ale dodaje kobiecych detali, z których SP jest znane i które wyróżniają wiele t-shirtów dostępnych na rynku. Znak firmowy wykonany prawidłowo, subtelne logo SP obok haftek. W modelu 8E biustonosz zapinany jest z tyłu na haftki w 3 kolumnach i 2 rzędach. Tył biustonosza wykonany jest z mikrofibry, dzięki czemu wszystko jest gładkie.

Unikaj tych stron o Bielizna duże rozmiary

Jest to jedyny raz, kiedy naprawdę podobały mi się tylko 2 rzędy haftek. Pomaga to utrzymać wszystko bez szwów, a jednocześnie zapewnia wystarczające wsparcie. Myślę, że ten biustonosz będzie się rozciągał bardziej niż biustonosze dla pełniejszych biustów, które posiadam, ale można się tego spodziewać, ponieważ SP skupia się głównie na rozmiarach podstawowych z kilkoma rozszerzeniami po obu stronach spektrum. Amour 3D Space występuje w rozmiarach 8D-F, 10B-F, 12B-F, 14B-E, 16B-E i 18B-D. Generalnie dostępne są rozmiary 8-20 i A-H, ale nie wszystkie rozmiary są dostępne w każdym zakresie/stylu.

Zaprzyjaznione strony:

Stanik do karmienia

Bielizna damska

Push up

This blog post is actually just a Google Doc! Create your own blog with Google Docs, in less than a minute.